Oferujemy

Pozycjonowanie wizytówki Google Moja Firma

Wiemy, jak pozyskiwać nowych klientów dzięki wizytówkom Google Moja Firma. Od wielu lat pracujemy z lokalnymi przedsiębiorcami, którzy chcą rozwijać swój biznes i dotrzeć do lokalnych klientów dzięki obecności w internecie.

Zapraszamy na rozmowę w której określimy potrzeby Twojej firmy oraz znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Zadzwoń:


537 724 306

Dlaczego warto pracować z nami?
  1. Dostosowanie działań do celu: stworzymy lub zoptymalizujemy wizytówkę Google Moja Firma aby pozyskać nowych Klientów.

  2. Research słów kluczowych: dzięki dostępnym narzędziom sprawdzimy, co wpisują Twoi przyszli Klienci w Google i zastosujemy w naszych działaniach.

  3. Kompleksowa analiza konkurencji: zweryfikujemy, jak wyglądają wizytówki GMF Twojej konkurencji a następnie  wykorzystamy te informacje stosując najlepsze praktyki.

  4. Wiedza i doświadczenie: jesteśmy certyfikowanym partnerem Google Ads co przekłada się na jakość naszej pracy.

Dream Team

Partner Google Ads

Dzięki wiedzy i doświadczeniu jesteśmy oficjalnym partnerem Google Ads. Spełniamy wszystkie rygorystyczne wymogi żeby móc legitymować się oficjalnym logiem Partnera.

Nasza wiedza została potwierdzona zdaniem wszystkich dostępnych egzaminów Google w zakresie Google Ads oraz Google Analytics co pozwala nam utwierdzić się.

Oferujemy

Pozyskuj nowych klientów dzięki wizytówce GMF

Wiemy, jak wykorzystać wizytówkę Google Moja Firma w promocji lokalnej firmy. Od wielu lat pracujemy z małymi, lokalnymi firmami w całej Polsce pozyskując kompleksowo nowych klientów dzięki wizytówkom Google Moja Firma.

Zapraszamy do kontaktu.

Napisz:
kontakt@groow.pl

Jak pracujemy
  1. kompleksowy audyt wizytówki GMF, który zweryfikuje dotychczasowe działania Twojej firmy w Google.

  2. opracowanie grafiki do wizytówki GMF (grafiki, copy)

  3. uzupełnienie wizytówki Google Moja Firma od A do Z

  4. rzetelne comiesięczne prowadzenie wizytówki: opracujemy dane, na podstawie których wspólnie będziemy obserwować postępy kampanii, a następnie podejmować konkretne decyzje marketingowe i biznesowe

  5. kampania Google dla lekarzy w Google Display Network i na Youtube: banery oraz filmy reklamowe na najpopularniejszych stronach internetowych w sieci

  6. copywriter specjalista – który zna specjalistyczną terminologię i wspiera nas m.in. w tworzeniu tekstu reklamy, grafik czy doborze słów kluczowych

Napisz do nas